O nás
Zenergy

O nás

Vize, Cíle a Mise pro Salon ZENERGY:

Vize: Naše vize je vytvořit prostor, kde klienti mohou prožít úplné uvolnění a harmonii. Chceme, aby náš salon ZENERGY byl synonymem pro výjimečnou péči o tělo a mysl. Vizualizujeme si, že každý návštěvník odchází s pocitem vnitřního klidu a rovnováhy.

Cíle:

Mise: Naše mise je propojit tělo, mysl a duši našich klientů. Chceme jim pomoci dosáhnout celkové pohody a vitality. Jsme tu proto, abychom jim nabídli autentické orientální masáže, které revitalizují a harmonizují.

Salon ZENERGY na Rooseveltově ulici je místem, kde se setkávají tradiční techniky a moderní péče. Jsme hrdí na to, že můžeme přinést klid a energii do životů našich klientů. Věříme, že naše vize a mise nás povedou k úspěchu a k tomu, abychom byli oázou relaxace a zdraví pro všechny, kdo nás navštíví.

Naším cílem je doplnit nabídku velice oblíbených thajských masáží o méně známé, ale nikterak horší zážitky z celého světa, které si užívají statisíce návštěvníků asijských spa. 

Energetické masáže Shiatsu pocházející z císařského Japonska jsou stále populárnější i u nás. Projděte si naši nabídku a vyzkoušejte novinky našeho salonu.

Pro naše masáže používáme pouze přírodní produkty nejvyšší kvality. 

Garantujeme spokojenost - prosím neváhejte s námi konzultovat své přání a očekávání. Naše skvělé terapeutky se zkušenostmi z nejlepších spa dokážou zázraky. 

Rezervace na emailu: rezervace@zenergy.cz.

Dárkové poukazy Zenergy

Darujte naše jednoduché poukazy na orientální masáže Zenergy.

30 min

950 Kč

60 min

1750 Kč

90 min

2350 Kč

Zenergy Rooseveltova

Rooseveltova 10, Praha 6, 16000

Email: rezervace@zenergy.cz

+420 602 966 978

Provozuje: ZENERGY s.r.o., Bubenská 575/23, 17000, IČ: 05190991

Odpovědný vedoucí: Jiřina Forejtková

Hlavní manažer: Michal Votruba