Masáže Zenergy

Nabídka masáží

Rezervace na emailu: rezervace@zenergy.cz.

Sportovní olejová masáž

Regenerační olejová sportovní masáž je ideální pro aktivní jedince s namoženými svaly a vazy. Jedná se o kombinaci olejové masáže s prvky tradiční sportovní švédské masáže.

Zen masáž

Jedinečná kombinace olejové masáže s přikládáním horkých balíčků plněných čerstvými bylinkami na energetická centra vašeho těla. Teplo blahodárně působí na svaly, které prohřeje a uvolní a připraví na účinnou relaxační olejovou masáž.

Zkrášlující masáž

Osvěžující masáž hlavy spočívá v šetrném promačkávání energetických bodů na obličeji,

šíji a v oblasti hrudní páteře. Prokrvuje pokožku, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a celkově navozuje silné uvolnění mysli i těla.

Balijská masáž

Balijská olejová masáž je lehčí forma sportovní olejové masáže vhodná pro každého. Celé tělo je s použitím vonného oleje masírováno od chodidel až k hlavě. Masáž pomáhá při bolestech zad, svalstva, zlepšuje krevní oběh a posiluje imunitu.

Shiatsu masáž

Japonská tlaková masáž stimuluje svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh. Vychází z tradic čínské medicíny. Pomocí masážních hmatů a akupresury protahuje a navrací energetickou rovnováhu celému tělu.

Masáž třetího oka

Ajurvédská léčebná masáž a terapie Shirodara navrací paměť a spánek pomocí uvolňující teplé olejové masáže a následné terapii, kdy teplý a léčivý olej stéká z nádoby v různých pohybech na čelo.

Abhyanga

Ajurvédská teplá olejová masáž celého těla neboli Abhyanga je hluboce relaxační ošetření. Dlouhé a klidné pohyby včetně přírodních relaxačních olejů navozují pocit bezpečí. Ošetření má příznivý vliv na spánek, posilují zrak i svalstvo.

Párové masáže

Oddejte se skvělým zážitků ve dvou. Vyberte si z celé naší nabídky a objednejte se na párovou masáž.

Dárkové poukazy Zenergy

Darujte naše jednoduché poukazy na orientální masáže Zenergy.

30 min

950 Kč

60 min

1750 Kč

90 min

2350 Kč

Zenergy Rooseveltova

Rooseveltova 10, Praha 6, 16000

Email: rezervace@zenergy.cz

+420 602 966 978

Provozuje: ZENERGY s.r.o., Bubenská 575/23, 17000, IČ: 05190991

Odpovědný vedoucí: Jiřina Forejtková

Hlavní manažer: Michal Votruba