Alena Hofmanová

Maskérka, vizážistka, kosmetička pro dámy i pány

KOSMETIKA

Ultrazvukové ošetření - scruber + sono /45min.+ doplňková péče/ 750,-

Pravidelné kosmetické ošetření provádí pomocí přístroje HERKIN. Po odlíčení změkčíme pleť a ultrazvukovou špachtlí provedu peeling a následně čištění. Je-li potřeba, dočištění expresorem. Po masáži a masce lze sono ošetřením vpravit aktivní látky do podkoží. Ultrazvuk vyvolává změny v objemu a pohybu buněk lidského těla. Stimuluje a vyrovnává buněčné membrány. Zlepšuje celkovou funkčnost pokožky a zvyšuje podkožní teplotu o půl až jeden stupeň Celsia. Tím zvyšuje absorbování živin skrz kůži, zrychluje metabolismus a regeneruje kožní tkáň. Ošetřením také napínáme uvolněné svaly a odbouráváme podkožní tuk.
Ceník doplňkové kosmetické péče:
masáž obličeje a dekoltu - 100,-
modelace obočí - 100,-
barvení řas 150,- / obočí 100,-


Ultrazvukové ošetření s hydrodermabrazí /60min./ 1150,- + doplňková péče
Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a vody, ve které se tvoří vodík. S přidáním světelné terapie.


Ultrazvukové ošetření s hydrodermabrazí a aktivními látkami /90min./ 2150,- + doplňková péče
Čištění pleti hydro dermabrazí šetrně odstraní odumřelé kožní buňky a vyčistí povrch pleti za pomoci nástavců dle potřeby a speciálního tonika s AHA kyselinami, antibakteriálním účinkem či vysokou hydratací a regenerací. Následně je pleť ošetřena rolovací galvanikou.


Diamantová hydrodermabraze /30 min./ - 650 Kč
Slouží k odstranění svrchní odumřelé kůže a umožní tak pleti řádně fungovat a lépe vstřebávat produkty k její péči, výrazně řeší pleť s akné, povrchovými pigmentovými skvrnkami, jizvičkami a vráskami.


Mezoterapie dermálním perem - 1600,- až 2400 Kč
Ošetření zahrnuje odlíčení, anestezii, desinfekci, nanesení kombinace sér, mikrojehličkování, masku na zklidnění, hojivý a hydratační krém.


Ošetření JUNIOR - 350 Kč
Speciální ošetření mladé pleti se zaměřením na akné a hloubkové čištění, cca 15 min


Ošetření MEN /45 min./ - 650 Kč + Hydrodermabraze - 950 Kč
Speciální ošetření pánské pleti s kompletním servisem i masáží přípravky vyvinutými pro pánskou pleť zn. Primavera Andorana. Kdo řekl, že kosmetické hýčkání je určeno výhradně ženám? Naše exkluzivní procedury pro muže potěší smysly a rozhodně nejsou znakem „zženštilosti“. Toto kosmetické ošetření pro muže je přizpůsobeno specifickým potřebám pánské pleti. Za 45 minut péče kosmetička pleť hloubkově vyčistí hydrodermabrazí, tonizuje, namasíruje obličej a krk, poté vám nanese pleťovou hydratační masku.


Lash lifting BOTOX - 990 Kč
Moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy.


CHEMICKÝ PEELING
ošetření obličeje - 780,-
krk nebo dekolt - 360,-
komplet - 1080,-
Neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění drobných jizev po akné a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn, příznivě působí také na příliš mastnou pokožku. Ošetření zahrnuje odlíčení obličeje, aplikaci chemického peelingu, neutralizaci, masku. Doporučený počet aplikací je 3 a více.

BIOREVITALIZAČNÍ TMC3+; Obličej 1200,- ; Komplet 1800,-
Biorevitalizační chemický peeling TMC3+, epidermální obnova pokožky s kombinací nových látek, které zajišťují nízkou koncentraci žíravých prvků, zásobu aktivních látek působících proti stárnutí. Kombinace kyselin způsobuje stimulaci tkáně a eliminaci odumřelých látek, antioxidační složky posilují epidermální regeneraci, depigmentaci, hydrataci a lifting. Lze provádět po celý rok. Doporučuji 4x ošetření po týdnu.


Radiofrekvence /10 min/200,-
Termální obličejový a tělový lifting je novou generací neinvazivní metody omlazení. Působí na všechny vrstvy pokožky, díky ní je pokožka viditelně mladší. Při jednom sezení lze aplikovat na různá místa max. 90 min, opakování po 14 dnech. Lze doplnit běžné kosmetické ošetření.


Ošetření rukou parafínem /30 min./ 150,-
Patří k nejoblíbenějším a nejpříjemnějším ošetření pokožky rukou. Odstraní odumřelé a odlupující se části pokožky, krásně ruce uvolní, zjemní a zvláční.

VIZÁŽISTIKA

DENNÍ LÍČENÍ ... 500,- až 900,- dle náročnosti / 45 min
Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady. Výsledkem je jemné přirozené líčení.

VEČERNÍ A SPOLEČENSKÉ LÍČENÍ ... 900,- až 1 500,- dle náročnosti / cca 60 min
Je vhodné pro večírky, plesy a další společenské akce. Společně zvolíme optimální líčení dle Vašeho přání a typu společenské události.


SVATEBNÍ LÍČENÍ NEVĚSTY 1 500,- / cca 60 min + náklady na dopravu.
Zahrnuje zkoušku a samotné líčení ve svatební den. Ráda Vám také zajistím svatební účes od profesionální stylistky a kadeřnice v jedné osobě. Při svatební zkoušce vyzkoušíme dva druhy líčení dle typu účesu, kytice a vybraných šatů. V případě zájmu nalíčím i další svatebčanky za cenu 500,- / osoba.


INDIVIDUÁLNÍ KURZ LÍČENÍ ... 500,- / 60 min (optimální délka je 120 min)
Chcete se umět nalíčit, ale nevíte jak na to? Máte v kosmetickém kufříku mnoho líčidel, ale neumíte je používat? Nebo se nemalujete vůbec a ráda byste začala? Naučím Vás, jak se správně nalíčit krok za krokem! Samy si vyzkoušíte, jak vytvořit líčení, které je pro Vás nejvhodnější.


Alena Hofmanová

+420 775 193 070

adresa: Rooseveltova 10, 160 00, Praha 6 - Bubeneč

ala.ste.hofmanova@gmail.com

www.alenahofmanova.com I www.swiss-dermaclinic.cz